Nový člen Studentské rady – doplňovací volby

Výsledky doplňovací volby do Studentské rady FF UK

Dne 10. února 2020 zanikl mandát radní Anně Sálové, která byla zvolena spolkovým kolegiem. Na spolkovém kolegiu dne 17. února 2020 byly vyhlášeny doplňovací volby na uvolněné místo s možností nominace do 19. února 2020 a volby ve dnech 20. února až 24. února 2020. Pro účely voleb byla ustavena volební komise ve složení David Pavlorek a Jakub Vozáb.

Studentská rada FF UK ve lhůtě obdržela jedinou nominaci, a to od Spolku studentů historie FF UK: Josef Havránek, 1. roč. Bc. Historie.

Ve lhůtě se volby zúčastnily spolky: Spolek studentů historie FF UK a Studentský Majáles.

Ve volbě byly vydány 2 hlasovací lístky, odevzdány 2 hlasovací lístky a všechny platné. Josef Havránek obdržel 2 hlasy a byl zvolen do Studentské rady FF UK.

Za správnost: David Pavlorek, Jakub Vozáb.

Úvod > Aktuality > Nový člen Studentské rady – doplňovací volby