Medailonky členů

Martin Lundák, předseda

Studuji na FF již sedmým rokem, aktuálně tedy v navazujícím magisterském studiu na ústavu českých dějin, přičemž se zaměřuji na vojenské dějiny. Pocházím ze severozápadních Čech a kromě očividné historie mezi moje záliby patří četba, poslech (především tvrdší) hudby, počítačové a deskové hry, nebo například modelářství či houbaření. Mám rád dobré sci-fi a fantasy, intenzivně se také zajímám o aktuální domácí i světové dění a novinky ze světa technologií, informatiky a multimédií.

 

 

Martin Jelínek, místopředseda

 

Na FF studuji třetím rokem bakalářskou historii. Mimo StRadu jsem činný ve Studentském Majálesu, dále jsem členem FFabuly. Mezi moje záliby patří četba (což jde ruku v ruce se studiem), numismatika a sem tam modelaření. Mimo fakultu mě můžete potkat u Kosiny nebo v menze ve Voršilské.

 

 

 

Kajetán Holeček, hospodář

Jsem studentem 4. roč. Hebraistiky a 3. roč. Historie, obojí na bakaláři. Kromě Studentské rady rozvíjím své aktivity především ve spolku studentů ÚBVA Madžlis, kde především spolupořádám filmový klub. Mimo to hraji na tenorový saxofon a klarinet, což je díky Bohu i moje záliba.

 

 

 

 

Michal Kubelka, tajemník

Na FF studuji druhým rokem bakalářskou filosofii. Jsem členem spolku studentů filosofie Praxis. Mezi mé zájmy patří umění obecně (zejména pak hudba a literatura, jimž se snažím věnovat i aktivně). Kromě toho pozvolna začínám objevovat krásy urbexu.


 

 

 

 


Kateřina Časarová

 

Studuji bakalářský obor Český jazyk a literatura a ráda bych si doplnila tento medailonek.

 

 

 

 

Veronika Chlumská

Na naší fakultě studuji třetím ročník bakalářského studia, obor Veřejná správa a spisová služba. O místo ve studentské radě jsem se ucházela, jelikož se ráda aktivně zapojuji do dění na fakultě. Baví mě politika a soudobé dějiny, ráda čtu zajímavé knihy a poslouchám velice různorodou hudbu.

 

 

 

Bronislav Poul

Jsem studentem 5. ročníku bakalářského programu na Ústavu Etnologie FF UK, dříve jsem studoval na naší alma mater také historii. Mezi mé zájmy patří sport, film, a četba takřka čehokoliv. Ve Studentské radě jsem nově a jako rodilý pražák znám naše hlavní město jako své boty, takže pokud něco hledáte obraťte se na mě.

 

 

Jakub Sova

Na FF studuji druhým rokem bakalářskou filosofii. V souladu s tím jsem i součástí spolku studentů filosofie Praxis. Rád se seznamuji s krásnou literaturou od 19. do poloviny 20. století, přičemž se omezuji na autory německého a francouzského kulturního prostředí. Mimo to oblast mého zájmu zahrnuje film, jemuž se snažím věnovat v teoretické i praktické rovině. Též si téměř vždy s oblibou vyslechnu exkurse do dalších věd, z nichž mám zvláštní slabost pro psychologii, antropologii a kosmologii.

 

 

Katarzyna Stonawska

Studuji bakalářskou logiku a ráda bych si doplnila tento medailonek.

 

Barbora Truksová

Na FF studuji již devátým rokem, aktuálně mě můžete potkat jak koloběžím z Etnologie v Celetné do tajuplného 4. patra hlavní budovy, kde sídlí Divadelní věda. V rámci té se specializuji na balet, tanec a nový cirkus, takže po večerech mě nejspíš potkáte někde v divadle s podobnou produkcí. Přes den funguji na kofein. Sleduji ledasco – od fotbalu přes skoky na lyžích až k filmům rozličné kvality. Protože i brak, šmíra a pokleslá zábava mají své právo na existenci.

 

Jakub Vozáb

Studuji sdružené navazující magisterské studium Etnologie – Studia nových medií a mezi mé záliby patří nejenom studium, ale i fantasy a sci-fi literatura a hry podobného ražení. Jsem fanoušek všeho druhu a nepohrdnu ani dobrým LARPem, pro ty co nevědí, o co se jedná, použijte Google, nebo přijďte na moje konzultace. Kromě postu radního jsem taky členem spolku Pro AKtivní Etnologii (PAKET) a studentským akademickým senátorem.

 

Kateřina Žádníková

Studuji na bakaláře ve sdruženém studiu Český jazyk a literatura – Norská studia. Zajímám se o cizí jazyky a neobejdu se bez hudby, čaje a dostatku pletací příze. Prokrastinuji především pečením nebo sledováním hokeje. Nebo obojím najednou. Na mnoha akcích mě můžete potkat mimo jiné coby fakultní dobrovolnici.

 

 

 

 

REVIZNÍ KOMISE:

 

David Pavlorek

Vážení přátelé, zabývám se filosofií, moderními hospodářskými a sociálními dějinami a také právy, specializuji se na metafyziku, mám rád dobré pivo a čtyři roky jsem v SR slyšel na jméno „předseda“. Ti z vás, kdož se pohybujete na Hlavní budově FF UK, mě tam určitě často vídáte pobíhat, akorát si třeba neuvědomujete, že jsem to já, a jen si říkáte: Další místní šílenec. A víceméně máte asi pravdu…

 

 

Veronika Illášová

Na fakultě studuji obor Veřejná správa a spisová služba a zároveň  jsem aktivní jako předsedkyně oborového spolku. Ve Studentské radě jsem byla 2 roky a letos jsem součástí její revizní komise.

 

 

 

Jiří Pilip

Jmenuji se Jiří Pilip a ve Studentské radě působím od roku 2006. V současné době jsem již absolventem naší drahé Alma Mater. Za dobu svého působení v SR jsem prošel různými funkcemi a měl jsem na starosti různé agendy od řadového člena až po funkce předsedy či místopředsedy Studentské rady či člena Revizní komise a v téže komisi i jejího předsedu. Agendy, kterými jsem se zabýval byly: projekty SR, Hudební klub či komunikace s ostatními spolky na mezinárodní úrovni. V průběhu mé dosti bohaté kariéry jsem působil i ve fakultním Senátu či na univerzitní úrovni jako předseda Studentské unie UK. V Revizní komisi SR sedím jako absolvent, který  může služebně mladším kolegům nabídnout své bohaté zkušenosti. Navzdory tomu, že už jsem studentský důchodce, chci nadále sloužit Studentské radě a pomáhat rozvíjet studentský život na fakultě.

Úvod > Studentská rada > Medailonky členů