Medailonky členů

Martin Lundák, předseda

Studuji na FF již osmým rokem, aktuálně tedy v navazujícím magisterském studiu na ústavu českých dějin, přičemž se zaměřuji na vojenské dějiny. Pocházím ze severozápadních Čech a kromě očividné historie mezi moje záliby patří četba, poslech (především tvrdší) hudby, počítačové a deskové hry, nebo například modelářství či houbaření. Mám rád dobré sci-fi a fantasy, intenzivně se také zajímám o aktuální domácí i světové dění a novinky ze světa technologií, informatiky a multimédií.

 

 

Martin Jelínek, místopředseda

 

Na FF studuji čtvrtým rokem bakalářskou historii. Mimo StRadu jsem činný ve Studentském Majálesu, dále jsem členem FFabuly. Mezi moje záliby patří četba (což jde ruku v ruce se studiem), numismatika a sem tam modelaření. Mimo fakultu mě můžete potkat u Kosiny nebo v menze ve Voršilské.

 

 

Pavla Cvachovcová, hospodářka

 

Michal Kubelka, tajemník

Na FF studuji třetím rokem bakalářskou filosofii. Jsem členem spolku studentů filosofie Praxis. Mezi mé zájmy patří umění obecně (zejména pak hudba a literatura, jimž se snažím věnovat i aktivně). Kromě toho pozvolna začínám objevovat krásy urbexu.


 

 

 

 


Kateřina Dolínková

 

Barbora Paulová

 

Bronislav Poul

Jsem studentem 6. ročníku bakalářského programu na Ústavu Etnologie FF UK, dříve jsem studoval na naší alma mater také historii. Mezi mé zájmy patří sport, film, a četba takřka čehokoliv. Ve Studentské radě jsem nově a jako rodilý Pražák znám naše hlavní město jako své boty, takže pokud něco hledáte obraťte se na mě.

 

 

 

Tomáš Konečný

 

Petr Vondráček

 

Elizabeth Wagebaertová

 

Barbora Wilke

 

 

 

Kateřina Žádníková

Studuji na bakaláře ve sdruženém studiu Český jazyk a literatura – Norská studia. Zajímám se o cizí jazyky a neobejdu se bez hudby, čaje a dostatku pletací příze. Prokrastinuji především pečením nebo sledováním hokeje. Nebo obojím najednou. Na mnoha akcích mě můžete potkat mimo jiné coby fakultní dobrovolnici.

 

 

 

 

REVIZNÍ KOMISE:

 

David Pavlorek

Vážení přátelé, zabývám se filosofií, moderními hospodářskými a sociálními dějinami a také právy, specializuji se na metafyziku, mám rád dobré pivo a čtyři roky jsem v SR slyšel na jméno „předseda“. Ti z vás, kdož se pohybujete na Hlavní budově FF UK, mě tam určitě často vídáte pobíhat, akorát si třeba neuvědomujete, že jsem to já, a jen si říkáte: Další místní šílenec. A víceméně máte asi pravdu…

 

 

Zuzana Pospíšilová

 

Jakub Vozáb

Studuji sdružené navazující magisterské studium Etnologie – Studia nových medií a mezi mé záliby patří nejenom studium, ale i fantasy a sci-fi literatura a hry podobného ražení. Jsem fanoušek všeho druhu a nepohrdnu ani dobrým LARPem, pro ty co nevědí, o co se jedná, použijte Google, nebo přijďte na moje konzultace. Kromě postu radního jsem taky členem spolku Pro AKtivní Etnologii (PAKET) a studentským akademickým senátorem.

Úvod > Studentská rada > Medailonky členů