Medailonky členů

Martin Lundák, předseda

Studuji na FF již šestým rokem, aktuálně tedy v navazujícím magisterském studiu na ústavu českých dějin, přičemž se zaměřuji na vojenské dějiny. Pocházím ze severozápadních Čech a kromě očividné historie mezi moje záliby patří četba, poslech (především tvrdší) hudby, počítačové a deskové hry, nebo například modelářství či houbaření. Mám rád dobré sci-fi a fantasy, intenzivně se také zajímám o aktuální domácí i světové dění a novinky ze světa technologií, informatiky a multimédií.

 

 

 

Václav Vidím, místopředseda

Studuji filosofii a rád bych si doplnil tento medailonek.

 

 

 

 

 

Kajetán Holeček, hospodář

Jsem studentem 3. roč. Hebraistiky a 2. roč. Historie, obojí na bakaláři. Kromě Studentské rady rozvíjím své aktivity především ve spolku studentů ÚBVA Madžlis, kde především spolupořádám filmový klub. Mimo to hraji na tenorový saxofon a klarinet, což je díky Bohu i moje záliba.

 

 

 

 

Martin Jelínek, tajemník

Na FF studuji druhým rokem bakalářskou historii. Mimo StRadu jsem činný ve Studentském Majálesu, dále jsem členem FFabuly. Mezi moje záliby patří četba (což jde ruku v ruce se studiem), numismatika a sem tam modelaření. Mimo fakultu mě můžete potkat u Kosiny nebo v menze ve Voršilské.


 

 

 

 


Kateřina Časarová

Studuju bohemistiku a ráda bych si doplnila tento medailonek.

 

 

 

 

 

 

Veronika Chlumská

Na naší fakultě studuji druhý ročník bakalářského studia, obor Veřejná správa a spisová služba. O místo ve studentské radě jsem se ucházela, jelikož se ráda aktivně zapojuji do dění na fakultě. Baví mě politika a soudobé dějiny, ráda čtu zajímavé knihy a poslouchám velice různorodou hudbu.

 

 

 

 

Michal Kubelka

Na FF studuji prvním rokem bakalářskou filosofii. Jsem členem spolku studentů filosofie Praxis. Mezi mé zájmy patří umění obecně (zejména pak hudba a literatura, jimž se snažím věnovat i aktivně). Kromě toho pozvolna začínám objevovat krásy urbexu.

 

 

 

 

Tomáš Musil

Na FF studuji třetím rokem filosofii. Jsem členem spolku studentů filosofie Praxis. V rámci SR bych rád přispěl k větší propojenosti oborů uvnitř fakulty i napříč celou univerzitou. Mezi mé další aktivity patří studium umělé inteligence na MFF, vyluzování zvuků na rozličné hudební nástroje a plavání.

 

 

 

 

Bronislav Poul

Jsem studentem 4. ročníku bakalářského programu na Ústavu Etnologie FF UK, dříve jsem studoval na naší alma mater také historii. Mezi mé zájmy patří sport, film, a četba takřka čehokoliv. Ve Studentské radě jsem nově a jako rodilý pražák znám naše hlavní město jako své boty, takže pokud něco hledáte obraťte se na mě.

 

 

 

Barbora Truksová

Na FF studuji již osmým rokem, aktuálně mě můžete potkat jak koloběžím z Etnologie v Celetné do tajuplného 4. patra hlavní budovy, kde sídlí Divadelní věda. V rámci té se specializuji na balet, tanec a nový cirkus, takže po večerech mě nejspíš potkáte někde v divadle s podobnou produkcí. Přes den funguji na kofein. Sleduji ledasco – od fotbalu přes skoky na lyžích až k filmům rozličné kvality. Protože i brak, šmíra a pokleslá zábava mají své právo na existenci.

 

 

 

Magdaléna Vlasáková

Šestým rokem na FF studující, však ve studentské radě jsem nováčkem. Doufám, že jako radní budu svému okolí prospěšná, minimálně se o to budu snažit. V současnosti studuji dva navazující magistry, a to Soudobou historii a Učitelství češtiny. Kromě historie a čtení knih je mou zálibou běh a pohyb obecně. Jako milovnice dlouhých tratí doufám, že moje vytrvalost bude nést svá pozitiva i na půdě Studentské rady.

 

 

 

Jakub Vozáb

Studuji dvouborové navazující magisterské studium Etnologie – Studia nových medií a mezi mé záliby patří nejenom studium, ale i fantasy a sci-fi literatura a hry podobného ražení. Jsem fanoušek všeho druhu a nepohrdnu ani dobrým LARPem, pro ty co nevědí, o co se jedná, použijte Google, nebo přijďte na moje konzultace. Kromě postu radního jsem taky členem spolku Pro AKtivní Etnologii (PAKET).

 

 

 

 

REVIZNÍ KOMISE:

 

David Pavlorek

Vážení přátelé, zabývám se filosofií, moderními hospodářskými a sociálními dějinami a také právy, specializuji se na metafyziku, mám rád dobré pivo a čtyři roky jsem v SR slyšel na jméno „předseda“. Ti z vás, kdož se pohybujete na Hlavní budově FF UK, mě tam určitě často vídáte pobíhat, akorát si třeba neuvědomujete, že jsem to já, a jen si říkáte: Další místní šílenec. A víceméně máte asi pravdu…

 

 

 

Veronika Illášová

Na fakultě studuji obor Veřejná správa a spisová služba a zároveň  jsem aktivní jako předsedkyně oborového spolku. Ve Studentské radě jsem byla 2 roky a letos jsem součástí její revizní komise.

 

 

 

Jiří Pilip

Jmenuji se Jiří Pilip a ve Studentské radě působím od roku 2006. V současné době jsem již absolventem naší drahé Alma Mater. Za dobu svého působení v SR jsem prošel různými funkcemi a měl jsem na starosti různé agendy od řadového člena až po funkce předsedy či místopředsedy Studentské rady či člena Revizní komise a v téže komisi i jejího předsedu. Agendy, kterými jsem se zabýval byly: projekty SR, Hudební klub či komunikace s ostatními spolky na mezinárodní úrovni. V průběhu mé dosti bohaté kariéry jsem působil i ve fakultním Senátu či na univerzitní úrovni jako předseda Studentské unie UK. V Revizní komisi SR sedím jako absolvent, který  může služebně mladším kolegům nabídnout své bohaté zkušenosti. Navzdory tomu, že už jsem studentský důchodce, chci nadále sloužit Studentské radě a pomáhat rozvíjet studentský život na fakultě.

Úvod > Studentská rada > Medailonky členů